Bağlantılar
Türkiye'nin Eğlence Platformu
Anasayfa
Sistem
Forumlar
Sıkça Sorulan Sorular
Rehber
Market
15 Eylül PBE: Beş Yeni Kostüm, Yeni Şampiyon Kindred

Yazan: miashige
| Okunma: 2452
Dün gece gerçekleşen PBE Güncellemesi ile sunucuya yeni şampiyon Kindred eklendi. Bunun yanı sıra beş adet yeni kostümde oyunda yerini aldı. Güncellemenin detayları:

Yeni Şampiyon: Kindred
Uzak menzilli şampiyonumuz Ormancı rolünde karşımıza çıkıyor.Yetenekleri

Pasif: Avcının Damgası

Kuzu, bir rakip şampiyonu haritanın neresinde olursa olsun ölüm için damgalar. Kısa bir süre sonra damga etkinleşir. Kindred hedefi katleder ya da katledilmesinde asist yaparsa, normal saldırıları kalıcı bir ilave kazanır. Bu ilave etkisi birikir. Kuzu’nun Avcının Damgası ile rakip şampiyonları damgalamasının yanı sıra, Kurt zaman zaman kendiliğinden rakip ormandaki büyük canavarların kanına susar. Ölüm için damgalanan hedefleri bütün şampiyonlar görebilir.


Q: Okların Dansı

Kindred hedef yöne atılır ve yakındaki en fazla üç rakibe ok atışı yapar.

W: Kurdun Hiddeti

Pasif: Kindred hareket halindeyken Av Hırsı yükleri biriktirir. Yükler tamamen dolduğunda, Kindred’in bir sonraki saldırısı belli bir miktar can çalar.
Aktif: Kurt, Kuzu’dan geçici olarak ayrılır ve çevresinde geniş bir ruh alanı oluşturarak Kuzu’nun saldırdığı hedefe veya en yakındaki rakibe saldırır. Kurdun Hiddeti’nin etki alanındayken, Kuzu’nun kullandığı Okların Dansı’nın bekleme süresi büyük oranda azalır.


E: Karabasan

Kindred hedef rakibi önce yavaşlatır. Ardından, yavaşlayan hedefe kısa aralıklarla üç defa saldırı isabet ettirebilirse; hedef, azami can değerinin belli bir oranını hasar olarak alır.


R: Kuzunun Şefkati

Kindred kendisinin veya hedef takım arkadaşının altında geniş bir geçici alan ortaya çıkarır. Kuzunun Şefkati, aktif olduğu süre boyunca sınırları içindeki BÜTÜN birimlerin can değerlerinin kritik düzeyin altına inmesini engeller. Son olarak, Kuzunun Şefkati, ortadan kalktığı sırada sınırları dahilinde bulunan bütün şampiyonları belli bir miktar iyileştirir.
Shadowfire Kindred - 1350 RPIronside Malpite - 975 RP


Warden Karma - 750 RP
Warden Jax - 750 RP
Marauder Alistar - 750 RP
Marauder Olaf - 750 RPYorumlar
Bu yazıya yorum girilmemiş.
İlk yorumu sen gir 5 puanı kap diğer üyelerin önüne geç!
Yorum Yap
Şimdi ilgi çekici yeni konu aç +5 puan kazan Oyun içi süpriz hediyeleri kap!!
Detaylar için tıklayın
Mesaj
Kodu anlamadıysanız sayfayı yenileyiniz.
 
Betaya Kayıt Ol
Kullanıcı adı:
Ad Soyad:
Şifre:
Email:
Cinsiyet: Erkek Bayan
©2015 joyistik.com | Bize Ulaşın